De VCA Herhalingis voor medewerkers die werk uitvoeren op locaties waar een certificaat B-VCA verplicht wordt gesteld (bijvoorbeeld de bouw of petrochemische industrie), of die werk uitvoeren met een verhoogd risico op lichamelijk letsel.
U wordt voorbereid om opnieuw te kunnen deelnemen aan het VCA-examen en dit met succes te kunnen afronden. Daarnaast wordt de kennis aangaande het veilig werken weer aangescherpt en verdiept.
Tijdens de VCA herhalingscursus komen de volgende onderwerpen aan bod:
Deelnemers sluiten de cursus af met een examen. Het certificaat VCA Basisveiligheid is internationaal erkend en 10 jaar geldig.
Deze cursus is gecertificeerd door CCV (code 95) en mag meegeteld worden voor chauffeurs in het kader van de richtlijnen vakbekwaamheid voor beroepschauffeurs (1 x 7 uur).
No items found.