Gespreks- en benaderingstechnieken - Opleiding Domein V
Duur: |
3 dagen |
Tijd: |
09.30 - 16.30 uur |
Plaats(en): |
Open inschrijving: Drachten, Zwolle, Velp, Utrecht, Sittard, Eindhoven, Zoetermeer, Rotterdam, Purmerend, Amsterdam |
Investering: |
Open inschrijving: |
Data: |
Open inschrijving: De cursusdata kunt u hier vinden |
De Opleiding Basisbekwaamheid BOA bestaat daardoor uit de modules Rechtskennis en Gespreks- en benaderingstechnieken. Deze pagina bevat vooral informatie over Gespreks- en Benaderingstechnieken. Wilt u meer informatie over het onderdeel Rechtskennis, bezoek dan deze pagina.
Doel
Het onderdeel Gespreks- en Benaderingstechnieken bereidt u optimaal voor op het examen Gespreks- en Benaderingstechnieken. Daarnaast legt het een belangrijke basis voor het optreden als BOA in de praktijk.
Inhoud
De module Gespreks- en benaderingstechnieken van de Opleiding Basisbekwaamheid BOA bestaat uit de volgende onderdelen:
- Wet- en regelgeving
- Het invullen van een combibon
- Gesprekstechnieken
- Benaderingstechnieken
- ABCD-gedrag
- Doel-Aanpak-Analyse
Lesvorm
De theorie wordt behandeld en de vaardigheden geoefend en gerepeteerd, incl. examenvoorbereiding.
Cursusduur
3 contactdagen, verspreid over 3 weken.
Toetsing
De module wordt afgerond met een praktijkexamen bij ExTH.
Lesmateriaal
Bij de module Gespreks- en Benaderingstechnieken wordt gebruik gemaakt van een op maat gemaakte reader. Deze is in eigen beheer ontwikkeld en geheel afgestemd op de bevoegdheden en cases die voor het examen van belang zijn.
Vragen en inschrijvingen
Wilt u één of meerdere personen aanmelden voor de Opleiding Basisbekwaamheid BOA ? Gebruikt u dan het knopje 'Direct inschrijven' bovenaan deze pagina. Heeft u nog vragen of wilt u de opleiding bespreken met één van onze opleidingsadviseurs Handhaving, neemt u dan contact met hen op via (0346) 21 74 21.
*De cursusprijs is vrijgesteld van BTW, inclusief al het benodigde cursusmateriaal, koffie, thee en lunch, exclusief € 165,- examengeld.


